BOUTIQUE HOTEL

Hotele Boutique cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Należą one do CFI Hotels Group, a przyświecającą im ideą jest połączenie biznesu i wypoczynku. Zaletą hoteli jest z pewnością zarówno lokalizacja, bowiem większość z nich powstaje w centrum miast, jak i przystępna cena w stosunku do standardu. Korzystają z nich głównie osoby wybierające się na krótki pobyt do danego miasta, bowiem nie należą do one do obiektów służących długimi, wakacyjnemu wypoczynkowi. Choć oferują niewielkie pokoje, ich wyposażenie niczym nie odbiega od wyposażenia każdego porządnego hotelu. Butikowe hotele znajdują się w Polsce w takich miastach jak: Łódź, Bytom, Sosnowiec i Wrocław.

Pobyt w boutique hotel

Hotele oferują pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Każdy z nich posiada łazienkę, wyposażoną w ręczniki oraz środki czystości.  W pokojach jest zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda. Możemy korzystać również z darmowego wifi. Dla zmotoryzowanych,  hotele oferują bezpłatny, monitorowany parking. Rezerwując pobyt możemy wykupić również śniadania, które serwowane są w formie bufetu. Zawsze pomocni pracownicy recepcji odpowiedzą na nurtujące nas pytania. Dla podróżnych, w holu czeka automat z napojami, oferujący kawę, herbatę oraz gorącą czekoladę.  

Spotkanie biznesowe w hotelu boutique

Hotel Boutique to dobry wybór dla pobytu typowo biznesowego. Sieć obiektów bowiem posiada atrakcyjną ofertę dla firm planujących zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe lub szkolenie. Doświadczony personel służy pomocą przy organizacji takich wydarzeń, hotel zaś zapewnia odpowiednio przystosowane do takich spotkań sale wykładowe, posiadające zarówno dobre oświetlenie, jak i nagłośnienie.  

Hotele boutique proponują również różnorodne oferty specjalne. Do najpopularniejszych należą z pewnością rabaty z tytułu dłuższego pobytu, czy też rabaty przyznawane przy wcześniejszej rezerwacji. Jeśli obawiamy się, że zarezerwowany termin pobytu może ulec zmianie, możemy wybrać ofertę z bezpłatną anulacją.